BANNER BIKE BULL AGM YTX7L-BS 6.0 AH 100A R+
- Марка: BANNER
- Кат. номер: 50614
| Предназначение | Мотоциклети |
| Приложение | Снегомобили ; ATV - та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 6.0 Ah |
| Стартов ток | 100.0 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | Стартов / AGM (най-високо ниво на качество) / Сухо зареден, с опаковка електролит |
| Поляритет | R + |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 115.0 mm |
| Широчина | 72.0 mm |
| Височина | 132.0 mm |
| Гаранция | 6 месец(а) |