BANNER ENERGY BULL DUAL POWER 100 AH 800A R+
- Марка: BANNER
- Кат. номер: 95751
| Предназначение | Лодки и хоби |
| Приложение | Леки автомобили ; Кемпъри ; Каравани ; Лодки с ДВГ ; Лодки с електрически двигател ; Яхти ; Голф колички ; Електро генератори ; Машини за почистване |
| Капацитет | 100.0 Ah |
| Стартов ток | 800.0 A |
| Производител | BANNER |
| Тип на батерията | С двойно предназначение (стартертов и тягов) |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | ENERGY BULL DUAL PURPOSE |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 354.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 190.0 mm |
|
Капацитет K5 (Ah) 75 Капацитет K20 (Ah) 100
Капацитет K100 (Ah)
110
Ток на студен старт EN (A)
800
|
Гаранция 12 месеца |
* 12 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ
* ЦЕНАТА Е ВАЛИДНА ПРИ ВЪРНАТ СТАР АКУМУЛАТОР