- Начало
- АКУМУЛАТОРИ ЗА АВТОМОБИЛИ
- EXIDE
- EXIDE EXCELL 70AH 740A L+
EXIDE EXCELL 70AH 740A L+
207,58 €
178,90 €
/349,90 лв.
- Марка: EXIDE
- Кат. номер: EB708
Стартов акумулатор - за американски автомобили

| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 70.0 Ah |
| Стартов ток | 740.0 A |
| Производител | EXIDE |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | EXCELL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 260.0 mm |
| Широчина | 180.0 mm |
| Височина | 186.0 mm |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Стикер |
| Тип на полюсите | SAE |
| Тип на кутията | B7 |