YUASA 110 AH 750A SHD R+
- Марка: YUASA
- Кат. номер: YBX1663
| Предназначение | Товарни автомобили и автобуси |
| Приложение | Тежкотоварни автомобили ; Агро ; Строителна техника |
| Капацитет | 110.0 Ah |
| Стартов ток | 750.0 A |
| Производител | YUASA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | 1000 Series Super Heavy Duty |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 347.0 mm |
| Широчина | 174.0 mm |
| Височина | 235.0 mm |
| Гаранция | 12 месец(а) |
| Тип на полюсите | Стандартен |