- Начало
- АКУМУЛАТОРИ ЗА АВТОМОБИЛИ
- YUASA
- YUASA YBX5053 50 AH 450A R+ JIS
YUASA YBX5053 50 AH 450A R+ JIS
91,01 €
81,76 €
/159,91 лв.
- Марка: YUASA
- Кат. номер: YBX5053
| Предназначение | Леки автомобили и бусове |
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 50.0 Ah |
| Стартов ток | 450.0 A |
| Производител | YUASA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | YBX5000 Silver High Performance SMF |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 238.0 mm |
| Широчина | 129.0 mm |
| Височина | 223.0 mm |
| Гаранция | 24 месец(а) |
| Тип на полюсите | Двоен терминал (японски автомобили) |