BOSCH POWER 12 V 44 Ah, 440A
- Марка: BOSCH
- Кат. номер: 0 092 S40 010
Bosch S4 стартов акумулатор
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 44.0 Ah |
| Стартов ток | 440.0 A |
| Производител | BOSCH |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | POWER |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 207.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 175.0 mm |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B13 |
| Тегло | 11.68 kg |
| Номинално напрежение | 12.0 V |
*Промоционалната цена важи при върнат стар акумулатор.
*Гаранция 24 месеца!
* Инфо: Акумулаторът Bosch POWER осигурява мощно стартиране за всички видове превозни средства и предлага дълъг експлоатационен живот, гарантира безкомпромисно качество.
* 100% без поддръжка (при нормални работни условия)
* Здрави дръжки за лесен и безопасен монтаж и транспорт
* Напълно капсулован капак, които минимизират риска от разлята киселина, която може да унищожи клемни стълбове, капака на акумулатора и периферията на автомобила