EXIDE Deep cycle 180AH 900A L+
- Марка: EXIDE
- Кат. номер: ET1300

| Приложение | Кемпъри ; Каравани ; Яхти ; Голф колички ; Електро генератори |
| Капацитет | 180.0 Ah |
| Стартов ток | 900.0 A |
| Производител | EXIDE |
| Тип на батерията | Тягов (Deep cycle) |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | EQUIPMENT ; MARINE/RV |
| Енергия (Wh) | 1300.0 Wh |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 513.0 mm |
| Широчина | 223.0 mm |
| Височина | 223.0 mm |
| Гаранция | 12.0 месец(а) |
* 12 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ
* ЦЕНАТА Е ВАЛИДНА ПРИ ВЪРНАТ СТАР АКУМУЛАТОР