EXIDE DUAL MARINE RV 120AH 800A L+
- Марка: EXIDE
- Кат. номер: ER650

| Приложение | Леки автомобили ; Кемпъри ; Каравани ; Лодки с ДВГ ; Лодки с електрически двигател ; Яхти ; Голф колички ; Машини за почистване ; Електро генератори |
| Капацитет | 120.0 Ah |
| Стартов ток | 800.0 A |
| Производител | EXIDE |
| Тип на батерията | С двойно предназначение (стартертов и тягов) / Тягов (Deep cycle) |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | DUAL ; MARINE/RV |
| Енергия (Wh) | 600.0 Wh |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 350.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 290.0 mm |
| Гаранция | 12.0 месец(а) |
| Тип на кутията | B0 |
* 12 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ
* ЦЕНАТА Е ВАЛИДНА ПРИ ВЪРНАТ СТАР АКУМУЛАТОР