- Начало
- АКУМУЛАТОРИ ЗА АВТОМОБИЛИ
- EXIDE
- EXIDE EXCELL JIS 35AH 240A R+
EXIDE EXCELL JIS 35AH 240A R+
70,05 €
61,30 €
/119,89 лв.
- Марка: EXIDE
- Кат. номер: EB356
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 35.0 Ah |
| Стартов ток | 240.0 A |
| Производител | EXIDE |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | EXCELL |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 187.0 mm |
| Широчина | 127.0 mm |
| Височина | 220.0 mm |
EXIDE EXCELL е стандартна олово-киселинна батерия, която е създадена да задоволи нуждите на всички превозни средства със стандартно електрическо оборудване. Надежден избор на акумулатор, съчетаващ модерната технология 3D грид за отлични елекритески показатели. Стандарта JIS от серията EXCELL, е с подобрена виброустойчивост и двоен капак, за да отговори на изискванията на всички японски и корейски автомобили.