EXIDE GEL EQUIPMENT MARINE 40AH 450.0 Wh R+
- Марка: EXIDE
- Кат. номер: ES4500

| Приложение | Леки автомобили ; Кемпъри ; Каравани ; Лодки с ДВГ ; Лодки с електрически двигател ; Яхти ; Голф колички ; Машини за почистване ; Електро генератори |
| Капацитет | 40.0 Ah |
| Производител | EXIDE |
| Тип на батерията | Допълнителен / С гел / Тягов (Deep cycle) |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | GEL ; EQUIPMENT ; MARINE/RV |
| Енергия (Wh) | 450.0 Wh |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 210.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 175.0 mm |
| Гаранция | 12.0 месец(а) |
* 12 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ
* ЦЕНАТА Е ВАЛИДНА ПРИ ВЪРНАТ СТАР АКУМУЛАТОР