EXIDE MARINE LEISURE 110AH 750 L+
- Марка: EXIDE
- Кат. номер: EN850
| Предназначение | Лодки и хоби |
| Приложение | Лодки с ДВГ ; Електро генератори ; Кемпъри ; Каравани ; Яхти |
| Капацитет | 110.0 Ah |
| Стартов ток | 750.0 A |
| Производител | EXIDE |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | START ; MARINE/RV |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 350.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 235.0 mm |
| Гаранция | 12 месец(а) |
* 12 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ
* ЦЕНАТА Е ВАЛИДНА ПРИ ВЪРНАТ СТАР АКУМУЛАТОР