EXIDE Start Pro 140 Ah 900A
- Марка: EXIDE
- Кат. номер: EG1403

| Приложение | Тежкотоварни автомобили ; Агро ; Строителна техника |
| Капацитет | 140.0 Ah |
| Стартов ток | 800.0 A |
| Производител | EXIDE |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | STARTPRO |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 513.0 mm |
| Широчина | 189.0 mm |
| Височина | 223.0 mm |
| Гаранция | 12.0 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тип на полюсите | Стандартен тип |
| Тип на кутията | B00 - без борд |