EXIDE Start Pro 180 Ah 1000A
- Марка: EXIDE
- Кат. номер: EG1803

| Приложение | Леки автомобили ; Тежкотоварни автомобили ; Строителна техника |
| Капацитет | 180.0 Ah |
| Стартов ток | 1000.0 A |
| Производител | EXIDE |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | STARTPRO |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 513.0 mm |
| Широчина | 223.0 mm |
| Височина | 223.0 mm |
| Гаранция | 12.0 месец(а) |