EXIDE STARTPRO 110 Ah 750A
- Марка: EXIDE
- Кат. номер: EG1102
| Приложение | Тежкотоварни автомобили ; Агро ; Строителна техника |
| Капацитет | 110.0 Ah |
| Стартов ток | 750.0 A |
| Производител | EXIDE |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | STARTPRO |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Дължина | 349.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 235.0 mm |
| Гаранция | 12.0 месец(а) |
| Тип на кутията | B01 - борд 10.5 mm |
| Тегло | 26.4 kg |
| Номинално напрежение | 12.0 V |
*Промоционалната цена важи при върнат стар акумулатор.
*Гаранция 12 месеца!