JP MOTO 4 AH K-YTX5L-BS
- Марка: JP MOTO
Унгарски акумулатори JP MOTO 3 AH K-YTX5L-BS.
| Приложение | Снегомобили ; ATV - та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 4.0 Ah |
| Стартов ток | 70.0 A |
| Производител | JP MOTO |
| Тип на батерията | Стартов с включен електролит |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | моторджийски |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | с електролит |
| Дължина | 113.0 mm |
| Широчина | 70.0 mm |
| Височина | 85.0 mm |
| Гаранция | 6.0 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тип на кутията | B00 - без борд |
| Номинално напрежение | 12.0 V |