Мото акумулатор 4Ride YT7B-BS – 12V, 6Ah, AGM, сухо зареден (с електролит)
- Марка: 4RIDE
- Кат. номер: YT7B-BS
Мото акумулатор 4Ride YT7B-BS – 12V, капацитет 6Ah, стартов ток 85A. AGM технология, сухо зареден и включен електролит в комплекта. Необслужваем, с лява положителна клема. Подходящ за мотоциклети, ATV и снегомобили.
| Приложение | Снегомобили ; ATV - та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 6.0 Ah |
| Стартов ток | 85.0 A |
| Производител | 4 RIDE |
| Тип на батерията | Стартов / AGM (най-високо ниво на качество) / Сухо зареден, включен електролит |
| Поляритет | L + |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 150.0 mm |
| Широчина | 65.0 mm |
| Височина | 93.0 mm |
| Гаранция | 6.0 месец(а) |