Мото акумулатор 4Ride YTX5L-BS – 12V, 4.2Ah, AGM, сухо зареден
- Марка: 4RIDE
- Кат. номер: YTX5L-BS
Мото акумулатор 4Ride YTX5L-BS с AGM технология – 12V, капацитет 4.2Ah и стартов ток 70A. Сухо зареден (без електролит в комплекта), необслужваем и виброустойчив. Идеален за мотоциклети, ATV и снегомобили.
| Приложение | Снегомобили ; ATV - та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 4.2 Ah |
| Стартов ток | 70.0 A |
| Производител | 4 RIDE |
| Тип на батерията | Стартов / AGM (най-високо ниво на качество) / Сухо зареден, без включен електролит |
| Поляритет | R + |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 114.0 mm |
| Широчина | 71.0 mm |
| Височина | 106.0 mm |
| Гаранция | 6.0 месец(а) |