Мото акумулатор 4Ride YTX7L-BS – 12V, 6Ah, AGM, сухо зареден
- Марка: 4RIDE
- Кат. номер: YTX7L-BS
AGM мото акумулатор 4Ride YTX7L-BS – 12V, с капацитет 6Ah и стартов ток 90A. Сухо зареден (електролит не е включен), необслужваем и устойчив на вибрации. Подходящ за ATV, мотоциклети и снегомобили.
| Приложение | Снегомобили ; ATV - та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 6.0 Ah |
| Стартов ток | 90.0 A |
| Производител | 4 RIDE |
| Тип на батерията | Стартов / AGM (най-високо ниво на качество) / Сухо зареден, без включен електролит |
| Поляритет | R + |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 114.0 mm |
| Широчина | 71.0 mm |
| Височина | 131.0 mm |
| Гаранция | 6.0 месец(а) |