Мото акумулатор EXIDE YTZ10S-BS – 12V, 8.6Ah, AGM, сухо зареден (с електролит)
- Марка: EXIDE
- Кат. номер: YTZ10S-BS EXIDE
EXIDE YTZ10S-BS е AGM мото акумулатор със стартова мощност – 12V, капацитет 8.6Ah и стартов ток 145A. Сухо зареден, с включен електролит в комплекта. Необслужваем, с лява положителна клема (L+). Подходящ за мотоциклети, ATV и снегомобили. Размери: 150×87×93 мм. Гаранция: 6 месеца.

| Приложение | Снегомобили ; ATV - та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 8.6 Ah |
| Стартов ток | 145.0 A |
| Производител | EXIDE |
| Тип на батерията | Стартов / AGM (най-високо ниво на качество) / Сухо зареден, без включен електролит |
| Поляритет | L + |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 150.0 mm |
| Широчина | 87.0 mm |
| Височина | 93.0 mm |
| Гаранция | 6.0 месец(а) |