Мото акумулатор VARTA YT4L-BS – 12V, 3Ah, AGM, сухо зареден (с електролит)
- Марка: VARTA
- Кат. номер: YT4L-BS VARTA FUN
VARTA YT4L-BS от серията Powersports AGM е висококачествен мото акумулатор с напрежение 12V, капацитет 3Ah и стартов ток 40A. Сухо зареден, с включен електролит. Необслужваем, с десен положителен полюс (R+). Подходящ за мотоциклети, ATV и снегомобили. Размери: 114×71×86 мм. Гаранция: 6 месеца.

| Приложение | Снегомобили ; ATV - та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 3.0 Ah |
| Стартов ток | 40.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов / AGM (най-високо ниво на качество) / Сухо зареден, без включен електролит |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | POWERSPORTS AGM |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 114.0 mm |
| Широчина | 71.0 mm |
| Височина | 86.0 mm |
| Гаранция | 6.0 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тип на кутията | B00 - без борд |
| Номинално напрежение | 12.0 V |