Мото акумулатор VARTA YTX14-BS – 12V, 12Ah, AGM, сухо зареден (с електролит)
- Марка: VARTA
- Кат. номер: YTX14-BS VARTA FUN
VARTA YTX14-BS от серията Powersports AGM е мощен мото акумулатор с напрежение 12V, капацитет 12Ah и стартов ток 200A. Сухо зареден, с включен електролит. Необслужваем, с лява положителна клема (L+). Подходящ за мотоциклети, ATV и снегомобили. Размери: 152×88×147 мм. Гаранция: 6 месеца.
| Предназначение | Мотоциклети |
| Приложение | Снегомобили ; ATV - та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 12.0 Ah |
| Стартов ток | 200.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов / AGM (най-високо ниво на качество) / Сухо зареден, без включен електролит |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | POWERSPORTS AGM |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 152.0 mm |
| Широчина | 88.0 mm |
| Височина | 147.0 mm |
| Гаранция | 6 месец(а) |