Мото акумулатор VARTA YTX20L-BS – 12V, 18Ah, AGM, сухо зареден (с електролит)
- Марка: VARTA
- Кат. номер: YTX20L-BS VARTA FUN
VARTA YTX20L-BS от серията Powersports AGM е висококачествен мото акумулатор с напрежение 12V, капацитет 18Ah и стартов ток 250A. Сухо зареден, с включен електролит. Необслужваем, с десен положителен полюс (R+). Идеален за мотоциклети, ATV, PWC и други машини с висока консумация. Размери: 177×88×156 мм. Гаранция: 6 месеца.

| Капацитет | 18.0 Ah |
| Стартов ток | 250.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов / AGM (най-високо ниво на качество) / Сухо зареден, без включен електролит |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | POWERSPORTS AGM |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 177.0 mm |
| Широчина | 88.0 mm |
| Височина | 156.0 mm |
| Номинално напрежение | 12.0 V |
6 месеца гаранция!