VARTA BLACK PROMOTIVE 125 AH 950A R+
- Марка: VARTA
- Кат. номер: PM625023000BL
| Предназначение | Товарни автомобили и автобуси |
| Приложение | Тежкотоварни автомобили |
| Капацитет | 125.0 Ah |
| Стартов ток | 950.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | PROMOTIVE HD |
| Дължина | 286.0 mm |
| Широчина | 269.0 mm |
| Височина | 230.0 mm |
| Гаранция | 12 месец(а) |
*Промоционалната цена важи при върнат стар акумулатор.
*Гаранция 12 месеца!