VARTA BLUE DYNAMIC JIS 70AH 630A R+
- Марка: VARTA
- Кат. номер: B570412063

| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 70.0 Ah |
| Стартов ток | 630.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | BLUE DYNAMIC |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 261.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 220.0 mm |
| Гаранция | 24.0 месец(а) |
| Вид гаранционна карта | Бяла |
| Тип на полюсите | 1 |
| Тип на кутията | B01 - борд 10.5 mm |
| Тегло | 16.8 kg |
* Промоционалната цена важи при върнат стар акумулатор.
*Гаранция 24 месеца!
Blue Dynamic JIS е разработен съобразно японския индустриален стандарт! За превозни средства със средни нужди от мощност – това означава: стандартно оборудване и без старт-стоп технология. VARTA Blue Dynamic предлага допълнителна стартова мощност и осигурява постоянно висока производителност за по-дълги периоди от време. Благодарение на най-високите европейски инженерни стандарти ще получите най-доброто качество.
* За всички автомобили със стандартно оборудване
* До 25% по-висока стартова мощност от Black