VARTA DUAL PURPOSE 75AH 420A L+
- Марка: VARTA
- Кат. номер: VA812071000

| Приложение | Леки автомобили ; Лекотоварни автомобили ; Тежкотоварни автомобили ; Агро ; Строителна техника ; Кемпъри ; Каравани ; Лодки с ДВГ ; Яхти |
| Капацитет | 75.0 Ah |
| Стартов ток | 420.0 A |
| Производител | VARTA |
| Тип на батерията | С двойно предназначение (стартертов и тягов) |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | PROFESSIONAL DUAL PURPOSE |
| Дължина | 260.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 225.0 mm |
| Гаранция | 12.0 месец(а) |
| Тип на полюсите | Стандартен тип |
| Тип на кутията | B01 - борд 10.5 mm |
* 12 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ
* ЦЕНАТА Е ВАЛИДНА ПРИ ВЪРНАТ СТАР АКУМУЛАТОР