YUASA 80 AH 680A Active Marine Start L+
- Марка: YUASA
- Кат. номер: M26-80S
| Предназначение | Лодки и хоби |
| Приложение | Кемпъри ; Каравани ; Лодки с ДВГ ; Яхти ; Голф колички |
| Капацитет | 80.0 Ah |
| Стартов ток | 680.0 A |
| Производител | YUASA |
| Тип на батерията | Допълнителен |
| Поляритет | L + |
| Модел акумулатор | Active Marine Start |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 260.0 mm |
| Широчина | 174.0 mm |
| Височина | 225.0 mm |
| Гаранция | 12 месец(а) |
| Тип на полюсите | Стандартен тип и с резба |