YUASA YB12AL-A2
- Марка: YUASA
- Кат. номер: YB12AL-A2
| Приложение | Снегомобили ; ATV - та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 13 Ah |
| Стартов ток | 150.0 A |
| Производител | YUASA |
| Тип на батерията | Стартов / С киселина |
| Поляритет | R + |
| Вентилационен отвор | Ляв вентилационен отвор |
| Тип поддръжка | Обслужваем |
| Тип | Сухо зареден, без електролит |
| Дължина | 134.0 mm |
| Широчина | 80.0 mm |
| Височина | 160.0 mm |
| Гаранция | 6.0 месец(а) |