YUASA YB4L-B +
- Марка: YUASA
- Кат. номер: YB4L-B +
| Приложение | Снегомобили ; ATV - та ; Мотоциклети |
| Капацитет | 4.0 Ah |
| Стартов ток | 56.0 A |
| Производител | YUASA |
| Тип на батерията | Стартов / С киселина / Сухо зареден, без включен електролит |
| Поляритет | R + |
| Вентилационен отвор | Десен вентилационен отвор |
| Тип поддръжка | Обслужваем |
| Тип | Сухо зареден, с електролит |
| Дължина | 121.0 mm |
| Широчина | 71.0 mm |
| Височина | 93.0 mm |
| Гаранция | 6.0 месец(а) |