- Начало
- АКУМУЛАТОРИ ЗА АВТОМОБИЛИ
- YUASA
- YUASA YBX5012 54AH 500A
YUASA YBX5012 54AH 500A
85,64 €
/167,50 лв.
- Марка: YUASA
- Кат. номер: YBX5012
| Приложение | Леки автомобили |
| Капацитет | 54.0 Ah |
| Стартов ток | 500.0 A |
| Производител | YUASA |
| Тип на батерията | Стартов |
| Поляритет | R + |
| Модел акумулатор | YBX5000 Silver High Performance SMF |
| Тип поддръжка | Необслужваем |
| Тип | Готов за употреба |
| Дължина | 207.0 mm |
| Широчина | 175.0 mm |
| Височина | 190.0 mm |
| Гаранция | 36.0 месец(а) |
*36 Месеца гаранция
*Цената важи при върнат стар акумулатор